Berudium sp. z o.o.

 ul. Tuwima 2
 41-800 Zabrze

 Infolinia: 801 587 551
 Tel.: 32 273 36 18
 Czynne 7 dni w tygodniu
 w godzinach  8 - 23

 biuro@ekonomiczne-grzejniki.pl

Przedzwonimy do Ciebie jeżeli podasz poniżej swój numer telefonu.

Informacje o grzejnikach:

 

strona główna » lewe menu » zdalne sterowanie

Zdalne sterowanie

Zrzut ekranów z smartfona
(Kliknij na któryś z rzutów aby go powiększyć)

Grzejniki SmartWi oraz grzejniki TTWi to najnowsze osiągnięcia w światowym ogrzewaniu elektrycznym.

Jeżeli mają Państwo całoroczny dom wypoczynkowy oddalony od miejsca zamieszkania, często wyjeżdżacie z domu na dłuższe okresy czasu, prowadzicie badzo nieregularny tryb życia, posiadacie biura, z których korzystacie nieregularnie lub mają Państwo sale konferencyjne używane tylko sporadycznie - to grzejniki zdalnie sterowane są idealnym rozwiązaniem dla Państwa.

Grzejniki SmartWi są pierwszymi grzjnikami, które NIE WYMAGAJĄ PROGRAMOWANIA gdyż "uczą się" same. Mają one poza tym szereg funkcji, które stanowią o tym, że są one bezkonkurencyjne na rynku: funkcję "otwartego okna", blokady panelu sterowania, dotykowe przyciski, wygaszanie ekranu, czunik "obecności" itp. Mogą pracować w trybie ręcznym, zaprogramowanym i na zasadzie czujnika "obecności". Jeśli chodzi o temperatury to mogą pracować one również w trzech trybach: komfortowym i ekenomicznym (temperatury można dowolnie zmieniać) oraz  w trybie anty zamarzania (temperatura ustawiona na stale na 5 st.C.).

Grzejniki SmartWi i grzejniki TTWi to grzejniki sterowane zdalnie po podłączeniu ich do dowolnego routera. Aby rozszerzyć możliwości zdalnej kontroli grzejników SmartWi można do nich dokupić urządzenie SMARTBOX, które nie jest dostarczane z grzejnikami. Nie muszą one być wtedy w zasięgu routera WiFi gdyż urządzenie SMARTBOX sprawia, że łączą sie one nie przez WiFi lokalnego routera lecz łączą się z nim radiowo (co diametralnie zwiększa zasięg, w którym mogą działać i łączyć sie z routerem).

Przy pomocy komputera, tabletu i smartfonu (SmartWi) lub tabletu i smartfonu (TTWi) można sterować niemal wszystkimi ich funkcjami z każdego miejsca na świecie z dostępem do Internetu. Można również zdalnie sprawdzić temperaturę poszczególnych pomieszczeń czy to w sezonie grzewczym czy poza nim.

WAŻNE DLA WŁAŚCICIELI DOMÓW/MIESZKAŃ PO WYNAJEM: : Dzięki możliwości blokowania klawiatury i wyświetlacza, funkcji sprawdzenia zdalnie ustawień grzejników jak również funkcji sprawdzania aktualnych temperatur w pomieszczeniach, nadają się one idealnie do domów i mieszkań pod wynajem kiedy  właścicielowi zależy na pełnej kontroli nad grzejnikami (aby mieć pewność, że lokatorzy nie przestawiają grzejników bez porozumienia z właścicielem).

  

Kliknij aby przejść do informacji o grzejnikach sterowanych zdalnie SmartWi
Kliknij aby przejść do informacji o grzejnikach sterowanych zdalnie TTWiFi