Berudium sp. z o.o.

 ul. Tuwima 2
 41-800 Zabrze

 Infolinia: 801 587 551
 Tel.: 32 273 36 18
 Czynne 7 dni w tygodniu
 w godzinach  8 - 23

 biuro@ekonomiczne-grzejniki.pl

Przedzwonimy do Ciebie jeżeli podasz poniżej swój numer telefonu.

Informacje o grzejnikach:

 

strona główna » kalkulator opłat

Kalkulator opłat

 

 

 Ile może kosztować ogrzanie Państwa domu / mieszkania / biura w całym sezonie grzewczym

  1. Do poniższych pól proszę wprowadzić informację o powierzchni, która ma być ogrzana w m.kw. oraz cenę brutto za 1 kWh w Państwa regionie w PLN
  2. Nie da się precyzyjnie wyliczyć kosztów ogrzewania gdyż zależą one od zbyt wielu czynników: od współczynnika przenikania ciepła, od sposobu wietrzenia pomieszczeń, od zaprogramowanych temperatur itp. Tak więc poniższe wyliczenie jest jedynie orientacyjne i dotyczy domu / mieszkania / biura z przeciętną izolacją i wysokością do 2,7m.
  3. Wyliczenie oparte jest na założeniu, że zamontowane grzejniki elektryczne są odpowiednio zaprogramowane.  oraz że temperatura komfortowa i ekonomiczna wynoszą odpowiednio 22 i 18 st. C.
  4. Jeżeli w polu temperatury komfortowej zmienicie Państwo temperaturę na wyższą lub niższa, przekonacie się Państwo jak wpłynie to na koszty zużycia energii elektrycznej (przykładowo: obniżenie temperatury komfortowej o 1 st. C. spowoduję spadek zużycia energii elektrycznej o ok. 7%!)
  5. Proszę zwrócić uwagę, że wyliczona poniżej suma za ogrzewanie Państwa domu w całym sezonie grzewczym to sumę CAŁKOWITA - nie dochodzą do tego żadne koszty konserwacji urządzeń, utrzymania instalacji, żadne przeglądy roczne, żadne koszty pomieszczeń na urządzenia pomocnicze czy zbiorniki na paliwo itp. itp.! Nie dochodzą do tego nawet koszty ewentualnych napraw urządzeń gdyż prawie wszystkie nasze grzejniki i akcesoria objęte są 10 letnią gwarancją producenta na korpus grzejnika oraz 3 letnią gwarancją producenta na elektronikę!

 

temperatura komfortowa st Co - temperatura ekonomiczna st Co

Powierzchnia do ogrzania w m2 m2

Koszt 1 kWh brutto w PLN zł