Berudium sp. z o.o.

 ul. Tuwima 2
 41-800 Zabrze

 Infolinia: 801 587 551
 Tel.: 32 273 36 18
 Czynne 7 dni w tygodniu
 w godzinach  8 - 23

 biuro@ekonomiczne-grzejniki.pl

Przedzwonimy do Ciebie jeżeli podasz poniżej swój numer telefonu.

Informacje o grzejnikach:

 

strona główna » informacje o grzejnikach » grzejniki pokojowe / użytkowe haverland

Grzejniki pokojowe / użytkowe Haverland

Elektryczne grzejniki pokojowe i użytkowe Haverland zostały stworzone z myślą o łatwym i komfortowym korzystaniu, funkcjonalności oraz niskich kosztach eksploatacyjnych. Od samego początku ich cechą szczególną był także wysoki poziom estetyki, dzięki któremu stawały się one prawdziwymi ozdobami domów oraz mieszkań. Koncepcja harmonijnego połączenia pięknego wyglądu z doskonałymi parametrami i wysoką kulturą pracy, przyniosła efekt pod postacią sukcesu rynkowego w 30 krajach europejskich oraz Japonii.

Wychodząc naprzeciw wysokim i różnorodnym oczekiwaniom swoich klientów, firma Haverland, przygotowała szeroki asortyment modeli:

RC - E

Cechą charakterystyczną tej linii jest nowoczesny, designerski wygląd oraz bardzo ergonomiczny kształt. Dostępne są w pięciu różnych rozmiarach, począwszy od modeli 4 – żeberkowych, a skończywszy na 12- żeberkowych. W zależności od potrzeb mogą Państwo zatem wybrać niewielki aluminiowy model o mocy 500 W lub znacznie większy - 1500 W. Elektryczne systemy ogrzewania z tej serii wyposażone są w wiele zaawansowanych rozwiązań, umożliwiających precyzyjne operowanie temperaturą panującą w pomieszczeniu. Każdy egzemplarz posiada między innymi elektroniczny termostat czasowy, cyfrowy wyświetlacz z bieżącym programem, a także zaprogramowane tryby pracy – komfortowy, ekonomiczny i przeciw zamarzaniu. Modele z tej linii to zaawansowane technologicznie urządzenia, które oprócz przyjemnego ciepła do każdego wnętrza wniosą również powiew stylowej nowoczesności.

RC - TT

Egzemplarze tej linii to propozycja dla szczególnie wymagających klientów. Dzięki zaawansowanym funkcjom umożliwiają one precyzyjną kontrolę temperatury panującej w danym pomieszczeniu, redukując jednocześnie niepotrzebne zużycie energii. Pozwalają na uzyskanie maksymalnego komfortu cieplnego, dzięki siedmiu precyzyjnym programom oraz sekwencjom planowania. Ich funkcjonalność sprawia, że stanowią one doskonałe rozwiązanie zarówno do pokoi dziennych, sypialni czy też łazienek. Programy pracy grzejników elektrycznych uwzględniają zapotrzebowanie na ciepło o różnych porach dnia i nocy. Innowacją jest możliwość rozróżnienia potrzeb cieplnych w dni robocze oraz wolne od pracy. Produkty z tej serii są dostępne w 5 modelach, których moc zawiera się w przedziale od 500 W do 1500 W.

RC - TT Inerzia

Urządzenia zaprojektowane zostały na potrzeby dużych, wysokich pomieszczeń oraz otwartych architektonicznie przestrzeni. Pomimo różnic technologicznych, zarówno linia, energooszczędność, jak również nowoczesne kształty niczym nie odbiegają od tradycyjnych systemów grzewczych serii TT. Ich atutem jest szybkość osiągania żądanej temperatury. Dzięki zwiększonej mocy cieplnej do 1800 W stanowią one najlepsze rozwiązanie zarówno do nowoczesnych budynków mieszkalnych, jak również instytucji publicznych oraz hoteli. Dzięki swojej funkcjonalności oraz elastyczności produkty są chętnie instalowane w nietypowych pomieszczeniach, takich jak galerie czy muzea.